INFOSTER sp. z o.o.
infoster@infoster.com.pl

Aktualności

W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę z austriacką firmą COPA-DATA. Firma COPA-DATA jest światowym liderem w produkcji oprogramowania HMI/SCADA. Jej flagowy produkt - oprogramowanie do nadzorowania procesów technologocznych Zenon - to nowatorski, zaawansowany, a przy tym niezwykle prosty w obsłudze i projektowaniu sytem SCADA. Oprogramowanie to zawiera również elementy systemów MES, a jego edycja dla energetyki - Zenon Energy Edition - jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Jedną z istotnych zalet oprogramowania Zenon jest łatwość jego integracji z dedykowanym oprogramowaniem tworzonym na indywidualne zamówienia klientów. Pozwala to rozszerzyć jego funkcjonalność i w maksymalny sposób dostosować projektowane systemy do specyficznych potrzeb. Nowe moduły programowe stają się częścią oprogramowania Zenon, tworząc jednolity, spójny system.

Zenon idealnie nadaje się do integracji heterogenicznych systemów automatyki przemysłowej, w których występują sterowniki i rejestratory różnych firm i różnych typów. Wszystkie interfejsy programowe są autorstwa firmy COPA-DATA, co zwiększa niezawodność i spójność systemu.

Zenon potrafi bezpośrednio komunikować się z systemami MIS/MES i ERP, a jako jedyny na rynku produkt typu HMI/SCADA posiada certyfikat SAP.

Zenon, w celu magazynowania danych procesowych, obsługuje dowolne relacyjne Bazy Danych, co umożliwia klientom optymalny wybór konfiguracji sytemów typu klient-serwer i wykorzstanie istniejącej infrastruktury informatycznej.